-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hey, girl, do you remember the time?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kim Ji Jun

Kim Ji Jun


Mesaje : 4
Data de înscriere : 04/11/2011

Hey, girl, do you remember the time? Empty
MesajSubiect: Hey, girl, do you remember the time?   Hey, girl, do you remember the time? EmptyVin Noi 04, 2011 10:03 am

Kim se plictisea de moarte la el în cameră, singur. numai cu Shu care nu avea chef de nimic altceva decât să se plimbe prin casă lătrând la o pisică de pe balcon. La un impuls, foarte aşteptat, tânărul trase pe el altă pereche de blugi, una neagră, rupţi aleator, şi un tricou cu AC / DC negru, cu ceva dese abstracte pe spate.
Îi puse lesa lui Shu, care aproape sări pe el, şi ieşi cu cheile într-o mână şi chitara în spate. Închise uşa meticulor, de două ori, şi plecă fluierând o melodie compusă de el. Shu mârâi la el când dânsul coti spre cafenea. Asta însema că trebuia să stea cuminte. Dar se înşela.
KJ se aşeză binişor pe bordură şi, cu chirata în braţe, începu să cânte tot felul de melodii, care cum şi le aducea aminte.
Sus In jos
Suzuki Minamoto
Admin
Suzuki Minamoto


Mesaje : 26
Data de înscriere : 03/11/2011
Varsta : 30

Hey, girl, do you remember the time? Empty
MesajSubiect: Re: Hey, girl, do you remember the time?   Hey, girl, do you remember the time? EmptyVin Noi 04, 2011 11:49 am

Îşi comandă un espresso cu mult lapte şi cafea în timp ce încerca să se mai relaxeze. Îi plăcea la această cafenea , întotdeauna venea aici să bea o cafea şi să citească o carte ori să se întâlnească cu Johji (George) şi să discute noile prezentări de modă.
Deschise cartea de artă a vestimentaţiei şi începu să se uite printre toate acele haine şi moduri de a desena , trebuia să creeze pentru ora sa de specialitate / modul I o rochie sau un costum ( depinde de persoană ).
Muşcându-şi uşor interiorul obrazului stâng se aşeză picior peste picior având o rochiţă înflorată şi nişte botine negre asortate cu accesoriile sale ( o zgardă finuţă la gât, pe fiecare mână câte o brăţărică neagră + o frumuseţe de inel pe degetul arătător al mâini drepte ).
Într-un final îşi primi espresso-ul ce o făcu să zâmbească fericită , în ciuda faptului că era fără inspiraţie pentru ce urma să deseneze.
"Mi-ar fi mai uşor de aş vorbi cu Johji? Ar putea să îmi facă el tema , aş ieşi basma curată~" îşi replică tânăra în sine dezamăgită de talentul ei în ceea ce conţinea designul hainelor.
Sus In jos
https://heretic-elegy.forumgratuit.ro
 
Hey, girl, do you remember the time?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Oraşul :: Starbucks Caffe-
Mergi direct la: