-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I don't need anything else.That's what I thought....

In jos 
AutorMesaj
Kitagawa Keiko

Kitagawa Keiko


Mesaje : 2
Data de înscriere : 16/11/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

I don't need anything else.That's what I thought.... Empty
MesajSubiect: I don't need anything else.That's what I thought....   I don't need anything else.That's what I thought.... EmptyJoi Noi 17, 2011 12:00 am

Aveam nevoie de aer curat, de o priveliste frumoasa si de foarte multa liniste. Cu chitara in mana, un caiet cu partituri si cu Syo dupa mine, paseam lent printre copacii inalti pna am ajuns in fata unui lac care parea ca se intinde pe o gramada de kilometri.Am inspirat aerul rece al diminetii si m-am asezat pe iarba putin umeda. Razele soarelui imi mangaiau obrajii rozalii iar Syo se plimba in cercuri in jurul meu. Am deschis caietul la prima pagina si am inceput sa ciupesc corzile chitarii. Notele erau lente si linistitoare, incat am simtit nezoia sa le acompaniez cu versurile inventate nu de mult. Totul suna perfect. Nu aveam nevoie de nimic altceva. Asta am crezut...
Sus In jos
 
I don't need anything else.That's what I thought....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: În afara oraşului :: Lacul-
Mergi direct la: