-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 And...this is me

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Park GiHyun

Park GiHyun


Mesaje : 51
Data de înscriere : 26/11/2011

And...this is me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: And...this is me   And...this is me - Pagina 2 EmptyMier Noi 30, 2011 6:59 am

Ma trezezesc cu mana lui Gi dupa spatele meu.Ok nu ma deranja deloc,poate ca Ji o facea special insa nu ma deranja deoarece Gi parea chiar dragut.
Sunt inerta vazand cateva scene din film,la un moment dat punandu-mi brusc capul pe Gi si punandu-mi mainile la ochii, urasc scenele cu sange.Damn shit.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

And...this is me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: And...this is me   And...this is me - Pagina 2 EmptyMier Noi 30, 2011 7:15 am

Mi'a iesit precum imi doream.Ahh ce bine le statea impreuna.Am zambit dulce si am vazut ca fata se sperie tare la unele faze si se baga in Gi.Am chicotit incet incat sa nu ma auda cei doi.Speram ca il place....asta imi doream
Sus In jos
Park GiHyun

Park GiHyun


Mesaje : 51
Data de înscriere : 26/11/2011

And...this is me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: And...this is me   And...this is me - Pagina 2 EmptyMier Noi 30, 2011 1:54 pm

Nu inteleg de ce doar eu ma speri si de ce Ji zambea asa strengareste.Ok poate inteleg poate si-a dat seama ca imi place Gi daca da este foarte bune.
La una dintre scene imi bag capul adanc in tricoul lui Gi acoperindu-mi urechiile,slaba de ingerii mai sunt Doamne.Thanks Ji ma ajuti sa ma apropii de Gi cat mai mult.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

And...this is me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: And...this is me   And...this is me - Pagina 2 EmptyMier Noi 30, 2011 10:49 pm

OO da...filmul e peferct.Credeau ca am de gand sa aduc un film de dragoste?Poate ca mergea si ala dar mai bine e asta de groaza cat timp se sperie Boo si se baga in Gi.,S'a bagat in pieptul lui Gi si si'a acoperit urechile ca si cum ar fi un copil mic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





And...this is me - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: And...this is me   And...this is me - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
And...this is me
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Căminul :: Gradină-
Mergi direct la: