-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Train your soul not just apparence X3

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
G Dragon

G Dragon


Mesaje : 27
Data de înscriere : 27/11/2011

Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 8:55 am

Se simtea tradat, umilit. Ii era scarba de tot si de toti. Nu credea ca o sa auda asa ceva vreodata. Se simtea ca si cum ar fi fost ultima carpa.
- Nu-mi vine sa cred....,spuse ca pentru el plangand in continuare.
Sus In jos
Park GiHyun

Park GiHyun


Mesaje : 51
Data de înscriere : 26/11/2011

Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 9:19 am

Nu mai inteleg nimic!Ce are GD de fapt?Nu stiu insa vreau sa aflu pentru ca imi pasa.Ma ridic in picioare stergandu-ma la ochi si stand dreapta impunatoare. Ma indrept catre el lasandu-ma in genunchi langa el punandu-i mana pe umar uitandu-ma in pamant.
-Imi zici mie ce ai?zic pe un ton neutru nedumerita.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 9:22 am

Eram foarte derutata dar mi'am sters lacriminile si am stat acolo.Nu mai intelegeam nimic mai ales cand Boo s'a ridicat si s'a dus la Gd dar nu am zis nimic
Sus In jos
G Dragon

G Dragon


Mesaje : 27
Data de înscriere : 27/11/2011

Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 10:03 am

- Nimic, murmura el dandu-i usor mana la o parte. Nu am nimic,...nu vreau sa vorbesc despre asta bine?, spuse el rece ridicandu-se de jos scuturandu-si tricoul de noroi care din alb devenise negru.Nu vroia sa spuna nimic.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 10:32 am

Am vazut gestul lui Gd si nu am mai stiut ce sa mai zic.M'am ridicat de jos si m'am dus la ei,pentru a'i lamuri pe amandoi
"-Bine...gata,voi doi nu aveti nimic unul cu altul si nici nu ar trebui.E numai vina mea pentru tot si o sa dispar sa zicem din viata voastra.Boo fratele meu,te poti intaln cu el.Si nu vreau sa va certati,sincer.GD imi pare rau si imi pare bine ca v'am cunoscut"
Am inceput sa fug spre casa.Cand am ajuns acasa m'au dus usor la dus,mi'am dus hainele la spalat si am facut un dus.M'am imbracat in alte haine si m'am dus in pat si ma uitam la TV.Le facusem rau chiar vroiam sa ma uite,am cauzat prea mule lucruri rele
Sus In jos
Continut sponsorizat





Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Train your soul not just apparence X3   Train your soul not just apparence X3 - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Train your soul not just apparence X3
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Academia :: Sala de sport-
Mergi direct la: