-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 A new life.[Privat Gi & Boo]

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Park GiHyun

Park GiHyun


Mesaje : 51
Data de înscriere : 26/11/2011

A new life.[Privat Gi & Boo] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A new life.[Privat Gi & Boo]   A new life.[Privat Gi & Boo] - Pagina 2 EmptyJoi Dec 08, 2011 7:37 am

Nu se putea bucura prea bine de faptul ca era doar cu Gi,vroia ca Ji sa fie bine si ea la randui ei.Cand vazu ca,coboara batu usor cu palma in canapea semn sa vina langa ei chiar vroia sa o aiba langa ea nu ii placea de loc ca era singura si asa distrusa moral,pana la urma era cea mai buna prietena a ei,ura sa fie suparata.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

A new life.[Privat Gi & Boo] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: A new life.[Privat Gi & Boo]   A new life.[Privat Gi & Boo] - Pagina 2 EmptyJoi Dec 08, 2011 7:40 am

O saruta pe Boo.OOo ce bine dar s'a uitat la mine.Se pare ca inca ma simtea de la 100 de m distanta.Am zambit la el si i'am facut cu ochiul.Eram destul de fericita pentru ei si asta conta.Eram distrusa moral dar nu mai conta....va trebui sa uit
-Mmm...se pare ca visele devin realitate.Ma bucur pentru voi,spun eu zambind dulce
Am auzit bataile in canapea a lui Boo care zambea la mine.Am zambit si m'am dus langa fratele meu,zambind la amandoi.
Sus In jos
 
A new life.[Privat Gi & Boo]
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Căminul :: Sufragerie-
Mergi direct la: