-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Amintirea vremurilor mai bune

In jos 
AutorMesaj
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Amintirea vremurilor mai bune Empty
MesajSubiect: Amintirea vremurilor mai bune   Amintirea vremurilor mai bune EmptyMier Noi 30, 2011 11:29 pm

Ma duceam cu pasii mici dar calculati.catre cimitir.Era destul de tarziu si noaptea deja s'a asternut.Eram din ce in ce mai nelinistita.Am intrat in cimitir si m'am dus langa o cruce destul de mare.am lasta niste flori,am deschis o lumanare si m'am pus in genunchi avand in ochi lacrimi.
"-Off.mama tata...daca ati stii cat de greu este fara voi.Dar va multumesc ca mi'ati lasta un frate.Este tot ce mi'am dorit.E ceea ce iubesc.Sunt cea mai fericita cu el si stiu ca amandoi ne veghiati si ne indepliniti dorintele.As avea multe de dorit.Dar momentan vreau ca eu si fratele meu sa fim fericiti.El are o pritena...chiar este fericit.Eu lac pe cineva.Dar acel cineva nu ma baga in seama.Chiar va multumesc pentru tot si mie foarte dor de voi.As vrea sa va tin in brate sa fiti alaturi de mine si de Gi.In tot acest timp el a fost si mama si tare si s'a descurcat foarte bine.Si pot spune ca avem o relatie perfecta si il iubesc enorm de mult.Sper ca de unde sunteti sa aveti grija de el pentru ca mai mult ca orice imi doresc asta.Mi'e dor de voi si va iubesc!!
Lacriminile imi curgeau suroi si m'am uitat la lumanarea care ardea langa mine.Era totul asa de greu.Era ca in momentul in care a fost inmormantarea.Cand fratele meu avea lacrimi in ochi iar eu plangeam fara oprire vrand sa ma duc la ei.Dar...nu s'a putut.Fratele meu m'a tinut si ii multumesc pentru asta.E tot ce am,si nu voi pierde.Stiu ca mama si tata au grija de noi asa ca...
Sus In jos
 
Amintirea vremurilor mai bune
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: În afara oraşului :: Cimitirul-
Mergi direct la: