-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Red light in my eye.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 4:48 am

Stiam ca nu il va afecta cu nimic replica mea.Asta este si chestia.Imi placea sa fiu eu cea opusa si incapatanata,tipic pentru mine pot spune
"-Mda...tipic.Poate te vei obisnui sa stii ca ai prieteni.Daca deabia nne cunoastem ce?Nu se stie ce rezerva vitorul nostru.Am zis doar ca nu iti face bine asta nu inseamna ca trebuie sa imi sari in cap.E doar o parerea.Pe mine nu ma intereseaza si nici nu te pot controla deci.....,spun eu zambind incat acesta sa nu vada
Am vazut cum am tras din tigare imediat.Offf....offf ,poate ca nu mi'am ales ziua potrivita.Nu stiu cum sa ma comport cu el si el nu face nimic,e din piatra intr'un fel.Nu il misca nimic....dar trebuie sa reusesc eu.Mergeam usor pana cand am ajuns la un parc.M'am asezat langa el pe banca si l'am privit in ochi zambind dulce
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 24
Data de înscriere : 01/12/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 4:59 am

- Daca nu te interesa, atunci nu mai spuneai toate astea! ii raspunse imediat Andrew si o privi cu coada ochiului, serios, facand cercuri de fum in aer.
Toate astfel de "manifestari" nu-l intimidau sau lucruri asemanatoare, caci era obisnuit ca majoritatea sa-i spuna astfel de cuvinte. Pastra din nou tacerea peste ei in timp ce se aseza linistit pe banca si privi catre cer foarte linistit.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 5:12 am

"-Mdaa....,spun eu oftand
Stateam pe banca si il priveam cum se aseaza.Am zambit usor si dupa m'am uitat si eu la cer iar dupa mi'am atintit privirea spre un pui de catelus foarte dragut care venea spre noi.L'am pus usor la mine in brate si am inceput sa ma joc cu el in timp ce el ma lingea
"-Awww,cee dragut esti tu.Cum de nu ai o casa?Off....te'as lua acasa daca nu as avea deja un caine.Micutule,ce frumos esti,spun eu zambind
Ma jucam cu catelus.Era foarte dragut si jucaus.L'am pus usor langa mine pe banca si am inceput sa il sacai putin din joaca,acesta maraind usor.Chicoteam cand auzeam micul animal
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 24
Data de înscriere : 01/12/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 5:20 am

Andrew privi si el linistit acea vietate, fara sa scoata vreun cuvant. El nu avusese deloc animale in copilarie desi isi dorea foarte mult un husky, ceva anume il atragea la aceasta rasa.
Fara alte comentarii, isi termina rapid tutunul si il arunca la un cos de gunoi. Se aseza din nou langa Ji, iar privirea sa de un albastru intens se opri asupra patrupedului, si din cand in cand urmarea reactiile fetei.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 6:06 am

Ma jucam in continuare cu acel animalut.M'am uitam la Andrew cum privea animalul si cum si'a aruncat chistocul de la tigare.Off off.Imi placeau animalele,mai ales ca aveam acasa un caine husky cu numele de Kelley.Andrew era foarte atent la animalut si mai se uita din cand in cand la mine fara sa spuna vreun cuvant.Am chicotit incet cand m'am uitat la el in ochi,dar nu am spus nimic.Linistea chiar se asternu peste noi doi.Doar miscarile noastre mai vorbeau in acel moment
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 24
Data de înscriere : 01/12/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 6:41 am

- As sta in linistea asta o vesnicie daca ar fi cazul... spuse mai mult soptit Andrew cand se aseza mai bine pe banca, rezemandu-si capul de spatarul acesteia. Privea in continuare cerul ce acum era senin, ii placea sa stea in natura si astfel, ii veneau mereu idei de melodii.
Ii parea rau ca nu avea chitara la el, ceea ce-l facu sa strambe usor din nas dar inspira adanc si se resemna rapid, privindu-i apoi pe cei doi cu coada ochiului.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 7:09 am

L'am auzit pe baiat si am ras usor.Ma uitam la catelus si am inceput sa cant o melodie draguta in timp ce m'am pus pe banca.in acea liniste ma auzeam decat eu.Am prins o culoare rosiatica in obrazi cand m'am uitat la Andrew care a ramas cat de cat uimit ca am inceput sa cant.
Sus In jos
Andrew Wilson

Andrew Wilson


Mesaje : 24
Data de înscriere : 01/12/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 7:15 am

Andrew o asculta in liniste, placandu-i totusi ce auzi. Nu scoase nici atunci un cuvant, doar se lungi pe banca si isi aseza capul pe picioarele fetei, privind-o foarte atent de parca privirea lui ar fi hipnotizat pe oricine.
- Nu-ti fie rusine, mai canta.. ii sopti brunetul, fara sa schiteze vreun alt gest ci isi lasa mainile moi pe langa corp.
Sus In jos
Lee Ji Eun

Lee Ji Eun


Mesaje : 75
Data de înscriere : 27/11/2011

Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 EmptyDum Dec 04, 2011 7:26 am

Nu a scos nici un cuvant.Se pare ca ii placea.Am continuat sa cant iar acesta se intins pe banca in timp ce capul lui erau pe picioarele mele.M'am inrosit foarte tare dar am continuat sa cant orice ar fi.Imi spuse'se sa nu ma opresc si sa nu ma rusinez. Asa am facut,Isi puse mainile pe langa corp si ma asculta.Ma uitam in ochii lui si mi'am lasat capul putin mai jos.Am ramas incremetita,nu puteam face asta,nu puteam face nimic.Respiratiile noastre s'au intalnit iar eu am continuat sa cant.Nu stiam ce vroiam sa fac si nu stiam cum o sa reactioneze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Red light in my eye. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Red light in my eye.   Red light in my eye. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Red light in my eye.
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Academia :: Holurile-
Mergi direct la: