-the heretic elegy-
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

-the heretic elegy-

who says you can be in love with who you want?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
G Dragon

G Dragon


Mesaje : 27
Data de înscriere : 27/11/2011

Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty
MesajSubiect: Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.   Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. EmptyJoi Dec 01, 2011 1:58 am

Ora 15:05

G tocmai veni de la antrenamente trantindu-si rucsacul intr-un colt al camerei apoi se indrepta spre bucatarie. Lua un pahar cu suc si se duse in dormitor dand drumul la boxe. Lasa paharul pe masuta ce se afla langa pat, lasandu-se usor pe spate si privi tavanul insistent. Nu era in apele lui. Defapt...de la un timp incoace nu era in apele lui. Era rece fata de celelalte persoane. Nu prea ii mai pasa de nimic si de nimeni.
Sus In jos
Rina Suzuki

Rina Suzuki


Mesaje : 9
Data de înscriere : 01/12/2011

Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.   Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. EmptyJoi Dec 01, 2011 3:21 am

Rina se plimba pe holuri cu betele de tobe in mana, fredonand incet o melodie. Mergea mai mult in pas topait spre camera ei cand deodata se opri in fata unei usi. Era mai noua si vroia sa faca cunostinta cu mai multe persoane. Batu de cateva ori, asteptand sa deschida cineva.
Sus In jos
G Dragon

G Dragon


Mesaje : 27
Data de înscriere : 27/11/2011

Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.   Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. EmptyVin Dec 02, 2011 12:05 am

G se ridica brusc de pat cand auzi bataile indreptandu-se cu pasi mai mult taraiti spre usa. Deschise usa larg privind-o pe fata din cap pana in picioare.
- Da?, murmura el clipind de cateva ori.
Sus In jos
Rina Suzuki

Rina Suzuki


Mesaje : 9
Data de înscriere : 01/12/2011

Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.   Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. EmptyVin Dec 02, 2011 1:05 am

- Buna!, saluta ea scurt si pe un ton dulce privindu-l cu ochi mari de un negru profund.
Lua o pozitie dreapta in fata lui dandu-si o suvita de par dupa ureche.
- Deranjez?, spuse pe un ton mai jos privindu-l.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty
MesajSubiect: Re: Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.   Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele. Empty

Sus In jos
 
Nimic nu este schimbat. Nici macar sentimentele.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Dansul este totul. Este arta, pasiune.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
-the heretic elegy- :: Căminul :: Camerele-
Mergi direct la: